Anahtar Kelime Analizi

Anahtar Kelime Analizi Nedir?

Anahtar Kelime Analizi sektörünüzde bulunan ve iyi arama sonuçlarına sahip kelimeler ve kelime öbekleridir. Bu analiz hizmeti size sektörünüz içinde kullanılan anahtar kelimeleri çıkarır ve onda bulunduğunuz konumları sizinle paylaşır. Bu hizmet yapıldığında rakiplerinizin bu anahtar kelimelerde hangi pozisyonda, hangi sayfaları ile olduğunuda ortaya çıkarır. Bu sonuç sizin içeriklerinizi nasıl yapmanız gerektiği konusunda size fikir verir.

Anahtar Kelime Analizi Gereklidir?

Anahtar Kelime Analizi bir şirketin nasıl içerikler üretmesi gerektiğini ortaya çıkaran bir uygulamadır. Dijital ortamda boşuna kürek çekmemeniz için sizi doğru anahtar kelimelere yönlendirir.

Anahtar Kelime Analizi Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Anahtar Kelime Analizi, incelenmesini istediğiniz anahtar kelime sayısına göre değişiklik gösterir. Genelde sektörden sektöre farklılık gösterir fakat ortalama 300-350 anahtar kelime ile ilgili rapor istenir.

Marka Yönetimi, Danışmanlık
ve Pazarlama Ajansı

Dijital Deneyim Yazılım, Medya ve Reklam Ajansı

Değerli müşterilerimiz,  Covid-19 kapsamında tüm şirket faaliyetlerimizi evlerimizden yürütüyoruz. Bize istediğiniz zaman info@dijitaldeneyim.com  adresinden veya iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.