Dijital Marka Analizi

Dijital Marka Analizi Nedir?

Dijital Marka analizi bulunduğunuz sektördeki dijital ortamlarda varlığınızın nasıl temsil edildiği, müşteriler tarafından nasıl algılandığını ve dijital eksiklerinizi çıkaran bir analiz uygulamasıdır. Bu hizmet sektörde yapılan yenilik ve değişikliklere göre düzenli olarak yenilenmesi gereken bir hizmettir. Sektör Analizi ile birlikte bu hizmet alındığı zaman sektör hızına göre iş planlamanızı çıkarabilir ve markanızın doğru konumlandığından emin olabilirsiniz.

Dijital Deneyim olarak analiz verilerimizi açıklayıcı bir şekilde sizin ile paylaşıyor ve bulunduğunuz market içerisinde sizi öne geçirebilecek fikirler üretiyoruz.

Dijital Marka Analizi Neden Gereklidir?

Dijital Marka Analizi, şirketinizin veya hizmetlerinizin müşterileriniz, rakipleriniz gözünden nasıl konumlandığınızı ve dijital varlıklarınızın eksik ve kuvvetli konumlarını ortaya çıkarır. Sizin sektör içerisindeki konumunuz ise içeriklerinizi, fiyatlandırmanızı, şirket politikalarınızı, reklamlarınızı ve hizmetlerinizi tekrar gözden geçirmenizi sağlar. Bu analiz, markanızın konumlandırılmasını değiştirmek amacı ile de kullanılabilir.

Dijital Marka Analizi Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Her sektörün yoğunluğu,rakipleri ve müşteri sayıları farklı olduğu için her raporlama buna uygun olarak fiyatlandırılır. Düşük trafikli bir sektörün analiz fiyatları, yüksek trafikli bir sektöre göre çok daha azdır. Aynı zamanda periyodik olarak yenilenme ihtiyacı da daha azdır.

Marka Yönetimi, Danışmanlık
ve Pazarlama Ajansı

Tüm Hizmetlerimiz

İletişim

Dijital Deneyim Yazılım, Medya ve Reklam Ajansı LTD. ŞTİ.

Değerli müşterilerimiz, koronavirüsü kapsamında tüm şirket faaliyetlerimizi evlerimizden yürütüyoruz. Bize istediğiniz zaman info@dijitaldeneyim.com adresinden ulaşabilirsiniz.