Sosyal Medya Analizi

Sosyal Medya Analizi Nedir?

Sosyal Medya analizi sosyal ortamlarda bulunan şirket hesaplarının incelenmesi hizmetidir. Bu inceleme size market içerisinde pozisyonunuzu, rakiplerinize göre eksiklerinizi ve müşterileriniz ile iletişiminizi göz önüne çıkaran bir analiz hizmetidir. 

Dijital Deneyim olarak analiz verilerimizi açıklayıcı bir şekilde sizin ile paylaşıyor ve bulunduğunuz market içerisinde sizi öne geçirebilecek fikirler üretiyoruz.

Sosyal Medya Analizi Neden Gereklidir?

Sosyal Medya analizi aslında şirketinizin “insanlaşması” için önemli bir adımdır. Müşterilerinizin sizi nasıl gördüğü ve sizden beklentilerini ortaya çıkarır. Bu beklentilere göre hazırlanan içerikler müşterileriniz ile daha iyi bir iletişim kurmanızı sağlar ve aranızda kırılmaz bir bağ oluşturmak için bir adım olur.

Sosyal Medya Analizi Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

Sosyal Medya Analizi, incelenmesini istediğiniz hesap sayısına ve bu hesaplarla etkileşim kuran kişi sayısına göre değişiklik gösterir.

Marka Yönetimi, Danışmanlık
ve Pazarlama Ajansı

Dijital Deneyim Yazılım, Medya ve Reklam Ajansı

Değerli müşterilerimiz,  Covid-19 kapsamında tüm şirket faaliyetlerimizi evlerimizden yürütüyoruz. Bize istediğiniz zaman info@dijitaldeneyim.com  adresinden veya iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.