SMM - Sosyal Medya Pazarlaması

SMM (Sosyal Medya Pazarlaması) Nedir?

SMM yada Sosyal Medya Pazarlaması kurum veya kuruluşların sosyal medya ağlarında ücret karşılığı reklam vermesine verilen bir addır. SMM, sosyal medya kullanıcılarına gösterilmek üzere tasarlanmış hedef reklamlarla ürün ve hizmetlerinizi tanıtmaya ve yaymaya yarar. 

Dijital Deneyim diğer şirketlerden farklı olarak sektörünüze ait Sosyal Medya Reklam verilerini çıkarıyor ve veri okumasını yapıyoruz. Müşterilerimize yaptığımız raporlama sonrası olası reklam politikalarını çıkarıp, müşterilerimizin hızlı bir şekilde sonuç almasını sağlıyoruz.

Profesyonel SMM Uygulamasının Sosyal Medyaya direkt olarak Reklam Vermekten Farkı Nedir?

Her uygulamada olduğu gibi profesyonel bir SMM uygulaması veri ve analize dayalıdır. Profesyonel SMM uygulayan firmalar için önce pazar araştırması yapılır. Bu işlem daha sonra raporlanır. Raporlanma sonrası müşteriler için tasarlanmış özel reklam içerikleri üzerinden Sosyal Medya Reklam Stratejisi belirlenir.

SMM (Sosyal Medya Pazarlaması) Çalışması Neden Gereklidir?

SMM gerçek hayatta billboarda benzer. Bugün nasıl birçok kuruluş halen billboardlarda  promosyon yapıp bundan sonuç alıyorsa, dijitalde de SMM aynı şekilde sonuç verir. Yani aslında SMM dijital bir billboard görevi görür.

SMM (Sosyal Medya Pazarlanaması) Fiyatları Neye Göre Belirleniyor?

SMM fiyatlandırması reklam bütçelerinize göre ve almak istediğiniz sonuçlara göre değişir. Optimize bir SMM çalışmasının ön araştırması 1 ay sürer, sonrasında ise günlük olarak reklam stratejileriniz ve bütçeniz şekillendirilir.

Dijital Deneyim olarak ücretlendirmelerimizi ve yapacağımız işleri açıklayıcı bir formatta müşterilerimize sunuyoruz.

İstatistiklerle SMM

Marka Yönetimi, Danışmanlık
ve Pazarlama Ajansı

Dijital Deneyim Yazılım, Medya ve Reklam Ajansı

Değerli müşterilerimiz,  Covid-19 kapsamında tüm şirket faaliyetlerimizi evlerimizden yürütüyoruz. Bize istediğiniz zaman info@dijitaldeneyim.com  adresinden veya iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.