Video Prodüksiyon

Video Prodüksiyon nedir?

Video prodüksiyon veya video üretimleri markanın vermek istediği mesajı direkt olarak video üzerinden anlatma biçimidir. Mesaj videolar üzerinden direkt olarak verilir ve dikkat çeker. Günümüzde Video içeriklerin izlenme sayısı gün geçtikçe artmaktadır, bu yüzden modern bir şekilde hizmet vermek firmaların bu video içerik üretmesi gerekmektedir.

Video Prodüksiyon Hizmetinde Hangi Türler Vardır?

Video Prodüksiyon (Video Üretimi) Maliyeti ne kadardır?

Video prodüksiyonların maliyetleri videonun içeriğinden, süresinden ve kullanılacak personal sayısından doğrudan etkilenir. Video Prodüksiyonları maliyetli işlerdir fakat dönüşüm oranları ve kullanılma süreleri diğer tasarım ögelerine göre uzun ve karlıdır.

Dijital Deneyim ve Video Prodüksiyon Hizmeti

Dijital Deneyim olarak sektörünüzde bulunan ve o güne kadar yapılmış işlerin ön araştırmasını yapıyor ve veri topluyoruz. Topladığımız veriler doğrultusunda sizin için uygun çözüm olabilecek video metinleri üretiyor ve bunları size sunuyoruz. Sizinle ortak olarak en efektif olan video biçimine karar verip, profesyonel ekiplerle tanıtım filmlerinizi çekiyoruz. 


Dijital Deneyim olarak diğer medya şirketlerinden farklı olarak youtube, instagram ve linkedin gibi sosyal medya ağlarına uygun içerikler üretiyor, sosyal medya vasıtası ile ürünlerinizin ve hizmetlerinizin viralitesini arttırıyoruz.

Marka Yönetimi, Danışmanlık
ve Pazarlama Ajansı

Dijital Deneyim Yazılım, Medya ve Reklam Ajansı

Değerli müşterilerimiz,  Covid-19 kapsamında tüm şirket faaliyetlerimizi evlerimizden yürütüyoruz. Bize istediğiniz zaman info@dijitaldeneyim.com  adresinden veya iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.