Billboard ve Bina Giydirme

Billboard ve Bina Giydirme Tasarımı Nedir?

Dış mekan reklamcılık sistemlerinden Billboard ve Bina giydirme günümüzde insan akışının yoğun olduğu yerlerde sıkla yapılmaktadır. Bu tasarım grupları, dış reklamcılıkta görsel bütünlük ve dikkat çekicilik oluşturmak adına hazırlanır.

Dijital Deneyim olarak Billboard ve Bina Giydirme çalışmalarında diğer firmalardan farklı olarak bölgenin yapısını ve renk tonajını dikkate alıyor, bölgenin günlük lisanına uygun bir şekilde Billboard ve Bina Giydirme Tasarımlarımızı hazırlıyoruz.

Billboard ve Bina Giydirme Tasarımı Neden Önemlidir?

Billboard ve Bina Giydirme yapacağınız zaman amacınız markanızı o bölge üzerinde bulunan insanlara yaymaktır. Bölgeye özel olarak tasarlanmamış billboardlar ve bina giydirmeleri peyzaj içinde yok olurlar ve insanların dikkatini çekmezler. 

Dijital deneyim olarak bölge üzerinde yapılmış mevcut reklam çalışmalarını göz önünde bulunduruyor ve bu tasarımlara göre kendi tasarımlarımızı üretiyoruz.

Billboard ve Bina Giydirme Tasarım Fiyatlandırılması Nasıl Yapılır?

Billboard ve Bina Giydirme Tasarımı fiyatları istenen tasarımın bulunduğu bölge ve tasarım boyutuna göre değişiklik gösterir. Bu tasarımlar her bölgeye özel olarak yapıldığı için ilçe olarakta fiyatlar değişiklik göstermektedir.

Marka Yönetimi, Danışmanlık
ve Pazarlama Ajansı

Tüm Hizmetlerimiz

İletişim

Dijital Deneyim Yazılım, Medya ve Reklam Ajansı

Değerli müşterilerimiz,  Covid-19 kapsamında tüm şirket faaliyetlerimizi evlerimizden yürütüyoruz. Bize istediğiniz zaman info@dijitaldeneyim.com  adresinden veya iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.