Logo Tasarımı

Logo Tasarımı Nedir?

Logo her türden şirket, kuruluş ve vakfın kurumsal kimlik oluşturmak için oluşturduğu görseldir. Logo şirketin,kuruluşun veya vakfın vizyonunu ve misyonunu yansıtır. Müşteri ile kurulacak ilk intibada logonun yeri büyüktür.

High angle view of technologies with drawings on desk in creative office

Profesyonel Logo Tasarımın Önemi Nedir?

Profesyonel şekilde tasarlanmış logolar, şirketlerin kurumsal kimliklerini ve marka konumlarını iyi şekilde ifade eder. Profesyonel logolar, şirketinizin ilk intibasını kuvvetlendirmek için renk ve psikolojik faktörlerden yararlanarak tasarlanır.

Dijital Deneyim Logo Tasarımını Nasıl Yapar?

Dijital Deneyim olarak logonuzu hazırlamadan önce bir pazar araştırması yapılır. Yapılan pazar araştırması sonucunda globalde ve lokalde bulunan rakiplerinizin marka konumlandırmaları ve renk skalaları çıkarılır ve raporlandırılır. Bu raporlandırmanın sonrası müşteri ile marka konumlandırılması ve renk konumlandırılmasına karar verilir. Daha sonrasında sektörün psikolojik etmenlerinden de yararlanılarak size özel logonuz tasarlanır.

İstekleriniz doğrultusunda logonuz direkt el çizimi veya dijital çizim olarakta yapılır.

Logo tasarımlarınız AI, Png ve Jpeg olarak istediğiniz boyutlandırma birimlerinde size teslim edilir.

Marka Yönetimi, Danışmanlık
ve Pazarlama Ajansı

Tüm Hizmetlerimiz

İletişim

Dijital Deneyim Yazılım, Medya ve Reklam Ajansı

Değerli müşterilerimiz,  Covid-19 kapsamında tüm şirket faaliyetlerimizi evlerimizden yürütüyoruz. Bize istediğiniz zaman info@dijitaldeneyim.com  adresinden veya iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.