Web Sitesi Tasarımı

Web Sitesi Tasarımı Hizmeti Nedir?

Web Sitesi Tasarımı Hizmeti, web siteniz içerisinde bulunacak bütün sayfaların tasarımının yapılmasıdır. Bu tasarım hizmetinin içerisinde kodlama yoktur. Bu hizmet tamamen size özel olarak tasarlanır. Tasarım hizmetinin içerisinde Desktop, Tablet ve Mobil tasarımları birlikte tasarlanır.

Verimli bir Web Sitesi Tasarımı Nasıl Olur?

Hız
Web sitenizin açılış hızı dijital ortamda çok önemli bir faktördür. Hızlı açılan giriş sayfaları müşteri kaybetmenizi engeller. Hızlı çalışan web sitelerinin dönüşüm oranları daha yavaş çalışan sitelere göre daha fazladır.

Uyumluluk
Web sitenizin mobil,tablet veya konsol tarayıcılarını uyumlu olması gerekmektedir. Günümüzde internet sitesi trafiğinin %65’i bilgisayar dışı kaynaklardan gelmektedir.

Tasarım
Web sitenizin sayfalarını ziyaret edenlerin ilgisini çekmesi ve kullanıcıyı doğru yönlendirmesi gerekmektedir. Doğru tasarlanmış bir Landing Page satışlarınızı doğrudan arttırır.

Analiz
Verimli Web Sitesi Tasarımları A/B testleri,kullanıcı ısı haritaları ve gerektiği durumlarda retina hareketleri göz önüne alınarak yapılır. (Bunu servis edemeyen firmalar için özel olarak  bu hizmet satılmaktadır.)

Web Sitesi Tasarım fiyatları neye göre belirlenir?

Web Sitesi Tasarımı fiyatı istenen tasarımının içeriğine ve sayfa sayısına bağlı olarak değişir. Tasarlanan sayfanın uzunluğu, işlevselliği ve tasarımsal özellikleri fiyatlandırmada göz önünde bulundurulan faktörler arasındadır.

Marka Yönetimi, Danışmanlık
ve Pazarlama Ajansı

Dijital Deneyim Yazılım, Medya ve Reklam Ajansı

Değerli müşterilerimiz,  Covid-19 kapsamında tüm şirket faaliyetlerimizi evlerimizden yürütüyoruz. Bize istediğiniz zaman info@dijitaldeneyim.com  adresinden veya iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.