E-Ticaret Web Sitesi Uygulamaları

E-Ticaret Nedir?

E-Ticaret veya Elektronik ticaret 1995 yılından sonra internet kullanımının zirve yapması ile hayatımıza giren bir ticaret çeşididir. E-Ticaret’te ürünler internet üzerinden satılır.

Dijital Pazarlama Hizmetleri

E-Ticaret Web Sitesi Nedir?

E-Ticaret web sitesleri, ürünlerinizin veya hizmetlerinizin dijital ortamda satılmasını sağlayan web siteleridir. Bu siteler genellikle İyzico, Paypal, Global Bankalar ve diğer satış servisi sağlayıcılarını kullanarak satış işlemi gerçekleştiri.

Hangi Ürünler E-Ticaret sistemine Uygundur?

E-Ticaret için herhangi bir ürün kısıtlaması yoktur. Ülkenizde yasal çerçevede izin verilen hizmet veya ürünler E-Ticaret siteleri üzerinden satılabilir.

Neden Ürünlerinizi bir E-Ticaret Web Sitesinde Satmalısınız?

E-Ticaret 2017 yılında globalde 449 milyar dolarlık bir satış hacmi yakalamıştır. 2017 ve 2023 yılları arasında %22.3 büyüme göstermesi beklenen bir dijital sistemidir. Sizinde bu büyüyen pazarda kendi ürün ve hizmetlerinizi satmanız, şirketinizin satış sayılarının artmasına ve karının yükselmesine sebep olacaktır.

Dijital Deneyim’in E-Ticaret Farkı Nedir?

Diğer yazılım firmalarının aksine, Dijital Deneyim tarafından yaratılmış e-ticaret siteleri psikolojik ve analitik verilere dayandırılarak yaratılır. Psikolojik ve analitik veriler göz önüne alarak hazırlanan bu web sitelerinin dönüşüm oranları rakip web sitelerine oranla daha yüksektir.

Marka Yönetimi, Danışmanlık
ve Pazarlama Ajansı

Dijital Deneyim Yazılım, Medya ve Reklam Ajansı

Değerli müşterilerimiz,  Covid-19 kapsamında tüm şirket faaliyetlerimizi evlerimizden yürütüyoruz. Bize istediğiniz zaman info@dijitaldeneyim.com  adresinden veya iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.