Kurumsal Web Sitesi Uygulamaları

Kurumsal Web Sitesi Nedir?

Kurumsal web siteleri, şirketlerin yaptıkları işleri, ürünlerini ve hizmetlerini tanıtmalarını sağlayan işlevsel web siteleridir. Bu web siteleri ziyaretçilerine metin, görsel ve animasyon şeklinde bilgi aktarır.

Neden Kurumsal Web Sitesi Sahibi Olmalısınız?

Web siteleri, 1990’ların başından beri büyükmekte olan internetin ve kullanıcı kitlesinin önüne çıkma aracıdır. İyi hazırlanmış bir web sitesi normalde ulaşamadığınız müşterilere ulaşmanızı sağlar ve sizi tanıtır. Yaptığınız işin, ürünlerin veya hizmetlerinizin doğru tanıtılması markanızın büyümesini sağlar.

Dijital Deneyim’in Kurumsal Web Sitesinin Farkı Nedir?

Diğer yazılım firmalarının aksine, Dijital Deneyim tarafından yaratılmış kurumsal web siteleri psikolojik ve analitik verilere dayandırılarak yaratılır. Psikolojik ve analitik veriler göz önüne alarak hazırlanan bu web sitelerinin kullanıcılar üzerinde bıraktığı intibalar daha kuvvetlidir.

Marka Yönetimi, Danışmanlık
ve Pazarlama Ajansı

Dijital Deneyim Yazılım, Medya ve Reklam Ajansı

Değerli müşterilerimiz,  Covid-19 kapsamında tüm şirket faaliyetlerimizi evlerimizden yürütüyoruz. Bize istediğiniz zaman info@dijitaldeneyim.com  adresinden veya iletişim numaramızdan ulaşabilirsiniz.